Hilary Duff je nejlepší..!!
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
↓♥Pro SBééčka,čtěte!!♥↓
Vyhodnocení 3.Kola Fans-ZDE
4.Kolo Fans ZDE
Pro FanS,čtěte ZDE!!Hilary a Joel..Je rozchod pravda??

27. července 2009 v 14:55 | KaTuS_hQa |  EX
Zpěvačka a herečka Hilary Duff a zpěvák kapely Good Charlotte nedávno oznámili,že se rozešli. Mnoho lidí tomu nemohlo uvěřit.Mnozí si říkali,že to nemůže být pravda.To vedlo jednoho nejmenovaného novináře,který píše pro týdeník People,aby zjistil co mezi nimi opravdu děje.
První si zjistil informaci,že ještě méně než před měsícem se Hilary s Joelem domlouvali na svatbě. Plánovali se opravdu vzít!!,oba to mysleli vážně a proto mu nebylo jasné, proč by si Joel Hilary bral,kdyby se s ní záhy chtěl rozvést.Je to zatím jen neověřená informace,ale novináře to vedlo k zamyšlení, jestli Hilary a Joel svůj rozchod nezahráli z toho důvodu,že oba dva velice trápilo, aby na svatbě nebyli žádní novináři.Bylo to pro ně velice důležité,hlavně pro Hill.Tímto jednoduchým trikem by odpověděli na pár otázek o rozchodu a novináři,by se v jejich vztahu přestali šťourat. Proto by novináře také nenapadlo,že když oba odjedou setkají se tajně na své svatbě.
Tento článek vyšel včera (3.Prosince 2006) a proto se k tomu nikdo ještě nestačil vyjádřit,ani samotná Hill s Joelem.Uvidíme jestli novináře zažalujou za nepravdivé úsudky a nebo jestli jim vychytralý novinář zničí ututlanou svatbu.Nechme se překvapit :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama